Fotografie není k dispozici.

Romea Muryń (Polsko)

Romea Muryń is a Polish architect and urban planner. After receiving her master’s degree from the West Pomeranian University of Technology and her bachelor’s degree from Copenhagen School of Design and Technology, she worked for 8 years as an architect in leading design practices —JDS, COBE, REX, BIG and OMA. She is a co-founder of the studio Locument, established in 2015.

Filmografie

  • Sky Commodified
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít