Fotografie není k dispozici.

Jessica Bollag (Švýcarsko)

Jessica Bollag dokončila magisterské studium sociální antropologie se zaměřením na vizuální antropologii na univerzitě v Bernu. Pracovala na Spolkovém úřadu pro kulturu a vyučovala na univerzitě v Bernu. V současnosti působí na Pedagogické univerzitě v Bernu. Ve svém výzkumu se zajímá o antropologii práce, společenské třídy a etnografickou filmovou tvorbu.

Filmografie

  • I’m not Leaving Eldon
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít