Fotografie není k dispozici.

Dorothée-Myriam Kellou (Francie)

Dorothée-Myriam Kellou is a journalist and filmmaker based in Paris. She uncovered in the French newspaper Le Monde in June 2016 the scandal of the French company Lafarge indirect funding of the Islamic state group during the war in Syria. Her work was rewarded with the TRACE International Prize for Investigative Reporting, which recognises reporting that uncovers bribery and transparency in the business world. She was also a finalist of Samir Kassir Award for the freedom of the press in the Arab world and of Albert Londres Award, the highest award in French journalism.

Filmografie

  • In Mansourah You Separated Us
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít