Fotografie není k dispozici.

Eleanor Coppola (Spojené státy)

Eleanor Coppola is an accomplished documentary filmmaker, artist and costume designer. Eleanor was born in Southern California, and attended UCLA where she received a degree in Applied Design. In 1963 she married director Francis Ford Coppola. Eleanor Coppola is most known for her 1991 documentary film Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse as well as other documentaries chronicling the films of her husband and children.

Coppola made her feature film directorial debut with the 2016 romantic comedy Paris Can Wait, which was premiered at the 2016 Toronto International Film Festival.

Filmografie

  • Love is Love is Love
    2020
  • Two for Dinner
    2017
  • Paris Can Wait
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít