Fotografie není k dispozici.

Manuel Lógar (Španělsko)

Born and raised in La Coruña in 1993. Manuel completed his film studies at ESCAC, Barcelona. Interested in the realness of cinema and the nature of images, he is specialized in documentary filmmaking. He shot his debut film, Between a Rock and a Wave as his graduation project. After that, he has worked in productions for Al-Jazeera or Movistar+, while shooting his own independent films and founding the Cormorán Film Fest, an international film and music festival in his hometown.

Filmografie

  • Between a Rock and a Wave
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít