Fotografie není k dispozici.

Armand Yervant Tufenkian (Spojené státy)

Armand Yervant Tufenkian is a first-generation Armenian-American filmmaker. His work has screened most recently at the Viennale, Art of the Real at Lincoln Center, Mar del Plata, Underdox, and the Museum of Contemporary Art in Skopje, among others. He did undergraduate studies at Colby College, doctoral studies in philosophy, poetics, and film at Duke University, and studied fine arts at the California Institute of the Arts. He sometimes works as a fire lookout in the Sierras and lives near Los Angeles, working on a new film titled In the Manner of Smoke.

Filmografie

  • Accession
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít