Fotografie není k dispozici.

Bartosz Lisek (Polsko)

Born in Poland, currently based in Switzerland. As a freelancer he has finished many projects, including documentaries, travel videos, corporate promos, event videos and explainers. Most of them included all production phases, from concept and scriptwriting to final touches in post-production. As a freelancer he has finished many projects, including documentaries, travel videos, corporate promos, event videos and explainers. Most of them included all production phases, from concept and scriptwriting to final touches in post-production. His first feature documentary – Never arrive, ever – was officially selected by 13 film festivals around the world and won 3 prizes.

Filmografie

  • Never arrive, ever
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít