Fotografie není k dispozici.

Mathieu Volpe (Itálie)

Mathieu Volpe (Rome, Italy, 1990), the son of an Italian father and a Belgian mother, lived in Bari, in the very South of Italy, until he was nineteen. In 2009 he moved to Brussels to study directing at the Institut des arts de diffusion in Louvain-la- Neuve. His graduation film, Il segreto del serpente (2014), has been selected by several international festivals such as Torino Film Festival, Filmer à tout prix, Lussas and Huesca. He has just completed his second short documentary, Our Territory, about the lives of immigrants from the Rignano Ghetto, a slum located in the countryside near Foggia, in southern Italy. He regularly collaborates as a co-author of documentary films.

Filmografie

  • Land of the forgotten
    2020
  • Our Territory
    2019
  • Il segreto del serpente
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít