Fotografie není k dispozici.

Aslaug Holm (Norsko)

Aslaug Holm is a Norwegian filmmaker and cinematographer. She has made a number of award-winning shorts and documentaries and has founded the production company Fenris Film with her husband. An example of one of the successful and acclaimed productions she has worked on is the most successful documentary ever to be theatrically released in Norway, Cool & Crazy (2001), on which she worked as both cinematographer and editor.

Filmografie

 • Bratia
  2015
 • The Rich Country
  2006
 • Alt for Norge
  2005
 • Bak din rygg
  1995

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít