Ben Young (Velká Británie)

Ben Young is a filmmaker based in the North of England. His debut fiction feature as writer/producer, BLOOD CELLS, premiered at Venice before its theatrical and worldwide platform release. His short documentary debut as writer, director, and producer, TONY FRAGINALS, premiered in competition at DOK Leipzig. His second experimental doc short, WILLIAM JEFFERSON WILDERNESS, premieres in autumn 2020. As a producer his documentary and fiction slate includes coproductions across the UK, Europe, and North Africa.

Filmografie

  • William Jefferson Wilderness
    2020
  • Tony Fraginals
    2019
  • Blood Cells
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít