Fotografie není k dispozici.

Lou Strömberg (Finsko)

LOU STRÖMBERG (b. 1987) is a documentary director-writer, sound recordist and sound designer. She studied film in Lahti Institute of Art and Design. She started to film her stepmother by herself in 2013 and two years later production company Illume came on board. Typhoon Mama is Strömberg’s feature-length documentary debut. Strömberg is interested in contradictions in people and humans right and feminist topics.

Filmografie

  • Typhoon Mama
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít