Chris Sweeney (Velká Británie)

Chris Sweeney is a british director. He directs films, TV, music videos, and he has a podcast called Homo Sapiens which is the LGBTQ+ answers to BBC Radio 4's Woman's Hour.
His work has been widely acclaimed by the likes of The Guardian, The Times, The New York Times, Vogue, Dazed and The Evening Standard. He mentors young film makers through the BFI Young Film Academy.

Filmografie

  • Back to Life
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít