Fotografie není k dispozici.

Grzegorz Brzozowski (Polsko)

Graduated from documentary course at Andrzej Wajda Master School of Film Directing, with teachers: Marcel Łozinski, Jacek Bławut, Vita Żelakeviciute. Studied sociology, psychology and reportage at University of Warsaw, Utrecht Universiteit and Yale University. Now working on a Ph.D. at the Institute of Sociology at University of Warsaw, conducting a research on modern festival communities in Poland. Apart from this works as an editor and chief of the film review section in “Kultura Liberalna” online weekly magazine.

Filmografie

 • A stranger on my couch
  2017
 • Brick in the wall
  2014
 • Dzisiaj w Warszawie, jutro gdzieś w świecie...
  2012
 • The family of exiles
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít