Fotografie není k dispozici.

Agata Baumgart (Polsko)

Director, set designer and illustrator Agata Baumgart was born in 1987. She studied at the Directing Department of the Aleksander Zelerowicz National Academy of Dramatic Art in Warsaw and at the Warsaw Academy of Fine Arts’ Faculty of Graphic Arts. She made her directorial debut at the Nowy Teatr (New Theatre) in Poznań with “On Tops of Despair and the Smile of a Stewardess, or Found Footage About Illness” in 2017, she directed a play for television based on Magdalena Miecznicka’s “Joanna’s Burning”. Her theatrical work also includes numerous set, costume and poster designs.

Filmografie

  • Love 404
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít