Karol Lindholm (Polsko)

He comes from two sides of Baltic Sea. Born in 1990 in Koszalin, Poland. He studied Philosophy at Adam Mickiewicz University in Poznan, and Jagiellonian University. He attended summer course in European Film Collage in Denmark. Now he is studying Film and Cinematography, Directing and Art Photography at the University of Silesia in Katowice.

Filmografie

  • Ostatni gwizdek
    2020
  • Okienko
    2019
  • In a Lion
    2018
  • Lato
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít