Fotografie není k dispozici.

Vladimír Skórka (Česká republika)

Nezávislý producent, který se profiloval nejprve jako moderátor v rádiích Helax a Evropa 2, kde byl také spoluautorem některých populárních pořadů a rubrik. Společně s Davidem Tobiaszem byl spoluautorem a moderátorem televizního pořadu Sabotáž. Jako tvůrce je podepsán pod recesistickým pořadem pro video portál iDnes.cz Česko snese všecko. Má na svém kontě coby producent, scenárista i režisér řadu reklamních a image videí.

Foto: Alexandr Satinský

Filmografie

 • Copak je to za mazáka...
  2021
 • sKORO NA mizině
  2020
 • Hrobári
  2019
 • Lajna
  2017-2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít