Fotografie není k dispozici.

Luciano Pérez Fernández (Brazílie)

Luciano Pérez Fernández is a Brazilian director, cinematographer and producer, with a master in Documentary Cinema. Boca de Fogo (2017), his much awarded first short documentary, was selected by more than 100 film festivals, such as Visions du Réel, IDFA, Thessaloniki, Guadalajara, Cinélatino Toulouse, Habana and Melbourne. Winner of It's All True – International Documentary Film Festival (Brazil), the film was qualified for an Oscar nomination (2018).

Filmografie

  • Boca de Fogo / Fire Mouth
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít