Fotografie není k dispozici.

Pablo Álvarez Mesa (Kolumbie)

Pablo Alvarez-Mesa is a documentary filmmaker and cinematographer whose films have played extensively at international film festivals including IFFR, Hot Docs, Visions du reel, and RIDM. His interest in documentary lies in the relationship between fact and fiction; between what is recalled and what is inevitably constructed. His films all touch in one way or another issues of displacement, history and collective memory.

Filmografie

 • Bicentenario
  2020
 • La Pesca
  2017
 • Speaking into the Air
  2015
 • Jelena's Song
  2010
 • Presidio Modelo
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít