Fotografie není k dispozici.

Grégoire Couvert (Francie)

Grégoire Couvert lives in Paris and works as a cinematographer, editor and photographer. Most of his work in visual arts is fed by reflexions related to experimental forms, connections between music and moving pictures, and political structures constituent of any social dynamics. Following the shooting of a significant number of music videos and film projects, Khamsin is his first documentary as a director. He is working in collaboration with Grégoire Orio in a collective named As human pattern, and they develop different projects like music videos, live videos, short films and documentaries.

Filmografie

  • Khamsin
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít