Antoine Bourges (Francie)

Antoine Bourges is a Toronto-based filmmaker originating from Paris. His shorts Woman Waiting (2010) and William in White Shirt (2015), along with his mid-length film East Hastings Pharmacy (2012), have screened in festivals across North America and Europe, including the Berlinale, TIFF, Viennale, and SXSW. His first feature Fail to Appear (2017) was presented at Cinéma du Réel, BAFICI and Art of the Real, and was released theatrically at the TIFF Bell Lightbox in 2018.

Filmografie

 • Fail to Appear
  2017
 • William in White Shirt
  2015
 • East Hastings Pharmacy
  2012
 • Woman Waiting
  2010
 • Hello Goodbye
  2008

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít