Fotografie není k dispozici.

Grzegorz Szczepaniak (Polsko)

Born in 1984 in Lublin. He is a guitarist by education, a graduate of the F. Chopin University of Music in Warsaw, and a film editor, a graduate of the Film School in Łódź. The Snails, his documentary debut, was made during the DOK PRO course organised by the Andrzej Wajda Master School of Film Directing in Warsaw. The film was developed under the artistic supervision of Jacek Bławut, Marcel Łoziński and Vita Żelakeviciute.

Filmografie

  • The Ugliest Car
    2017
  • The Snails
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít