Fotografie není k dispozici.

Natalia Krasilnikova (Ukrajina)

Born in 1985 in Kiev. She is a graduate of Journalism at the National University of Kiev and Documentary Directing at the National University of Theatre, Film and Television in Kiev. In 2013 she graduated from the DOK PRO course at the Andrzej Wajda Master School of Film Directing. She made two films as a student, Niezapomniane (2009) and Oto takie jest życie (2010).

Filmografie

  • The Island
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít