Fotografie není k dispozici.

Jorge Juárez (Španělsko)

Jorge Juárez has a degree and PhD in Audiovisual Communications from the Complutense University of Madrid and a diploma in the specialty of Film Directing from the ECAM. In the last decade, he has directed several short films which have been selected and awarded at national and international festivals, including Los intrusos, Ártico extremo and Cines Luna, as well as numerous music videos and commercials. He has worked as an assistant director on films by Javier Rebollo, Álvaro Fernández Armero and Federico Veiroj. He is currently teaching mis-en-scene, editing and image theory at the Francisco de Vitoria University in Madrid.

Filmografie

  • La educación sentimental
    2020
  • Los Intrusos
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít