Fotografie není k dispozici.

Andreas J. Riiser (Norsko)

Režisér Andreas J. Riiser (1979) absolvoval Norskou filmovou školu v Lillehammeru. Několik let pracoval jako asistent Roye Anderssona. Je autorem několika oceňovaných krátkých filmů, včetně Isoly (2006), Outside Comfort (2012) či Mr. Death (2016), jenž je v současnosti vyvíjen jako seriál na HBO. Natočil rovněž celovečerní snímek Expedition Knerten (2017) a věnuje se i televizní, hudební a reklamní tvorbě.

Filmografie

 • Pozdravy z Myanmaru
  2020
 • Expedition Knerten
  2017
 • Mr. Death
  2016
 • Outside Comfort
  2012
 • Isola
  2006

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít