Fotografie není k dispozici.

Sunniva Sundby (Norsko)

Sunniva Sundby (1987) je dokumentaristka žijící v Oslu. Vystudovala dokumentární tvorbu na Univerzitě v Lillehammeru a estetiku na Univerzitě v Bergenu. Společně s Anne Silje Bø se podílela na dokumentární sérii Seventh Grade a natočila krátké snímky Boys (2015) či School (2017), které byly představeny na několika mezinárodních filmových festivalech.

Filmografie

  • Pozdravy z Myanmaru
    2020
  • School
    2017
  • Boys
    2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít