Fotografie není k dispozici.

Laurence Topham (Velká Británie)

Laurence Topham (1982) je britský dokumentarista a videoeditor speciálních projektů deníku The Guardian, s nímž spolupracuje od roku 2008. Věnuje se zejména reportážní tvorbě a je autorem krátkých dokumentů Firestorm (2013), Fast Ice: Rescue from Antarctica (2014) a Building the Bomb (2015), z nichž některé byly uvedeny na festivalech Tribeca, AFI Docs, Sheffield Doc aj.

Filmografie

 • Strážce mého bratra
  2020
 • Building the Bomb
  2015
 • Fast Ice: Rescue from Antarctica
  2014
 • Firestorm
  2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít