Fotografie není k dispozici.

Maxence Vassilyevitch (Francie)

Maxence Vassilyevitch vystudoval vizuální umění a film na Sorbonně a absolvoval magisterské studium na Londýnské filmové škole. Natočil několik krátkých filmů, mj. oceňovaný Je suis présent (2015) či Saranac Lake (2018). V roce 2018 se zapojil do workshopu Ateliers Médicis, kde mentoroval tři filmové projekty. V současnosti dokončuje svůj středometrážní film Planet X.

Filmografie

  • Půlnoční děti
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít