Fotografie není k dispozici.

SJ Ramir (Nový Zéland)

SJ Ramir se původně věnoval filmu a fotografii, dnes se soustřeďuje především na práci s digitálním obrazem. Častým motivem v jeho díle je motiv krajiny, ať už skutečné, nebo vytvořené pomocí 3D modelů. Jeho filmy jsou pravidelně uváděny také na jihlavském festivalu, naposledy v roce 2017 snímek V tomto údolí ke spočinutí stvořeném, vydechnu naposled….

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít