Fotografie není k dispozici.

Jacques Perconte (Francie)

V současnosti jeden z hlavních představitelů francouzského digitálního umění a avantgardní filmové scény Jacques Perconte (1974) charakterizuje sám sebe jako vizuálního umělce. Ve své tvorbě se zaměřuje především na krajinu, kdy zkoumá náš kulturní a technický vztah s přírodou. Jihlavský festival uvedl jeho snímky Chuva (Madeira) (2012), Les Moutiers (2012), Árvore da Vida (Madeira) (2013), L (2014), Ettrick (2015), Save (My heart from the world) (2016), Vingt neuf minutes en mer (2016), Albâtre (2018), Or / Or, Hawick, may 18 (2018).

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít