Fotografie není k dispozici.

Adéla Špaljová (Česká republika)

V roce 2002 ukončila studium na FAMU obor filmová a televizní střihová skladba. Ve filmové branži pracuje od roku 1996, zpočátku jako asistentka střihu, filmový skript a nyní jako střihačka. Spolupracovala na mnoha celovečerních filmech českých i zahraničních. Jako střihačka vyniká převážně v oblasti dokumentů, animovaných filmů, hudebních klipů, reklam, krátkých hraných filmů a v její filmografii naleznete i jeden celovečerní hraný film. Podílí se i na tvorbě pořadů České televize.

Filmografie

  • Nebe
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít