Eliška Cílková (Česká republika)

Eliška Cílková (1987) je hudební skladatelka a dokumentaristka. Komponování vážné hudby studovala u nás i v zahraničí. Na Ji.hlavě se prezentovala filmy Dare nativitatis (2017) a Moderní Jánošík (2017). Za Pripyat piano (2019) získala v roce 2019 v krátkometrážní kategorii cenu pro nejlepší středo- a východoevropský dokument trhu Silver Eye.

Filmografie

  • Pripyat piano
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít