Juan Francisco González (Chile)

Born in 1989 in Punta Arenas in Chile. In 2012 he became part of the documentary film collective MAFI (Filmic Map of a Country), contributing with a large number of documentary pieces and participating as a director of the collective documentary feature film PROPAGANDA (2014) and DIOS (2018).

In 2019 he began a documentary filmmaking practice at the Ateliers Varan school (France) where he made the short film Maria K about the Bulgarian-French director Maria Koleva. This same year he is selected to participate in the Guadalajara Talents (Mexico).

Filmografie

  • Maria K
    2020
  • DIOS
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít