Fotografie není k dispozici.

Elettra Bisogno (Itálie)

Elettra Bisogno was born in Vicenza in 1993. She has been luckily travelling since a young age, discovering cultures and bounding with the inhabitants of the world. She studied graphic design and emerged as a filmmaker at her arrival in Brussels, in 2017. In search for a new cinematic language, she experiments by capturing fragile instants of beauty.

Filmografie

  • Old Child
    2020
  • Ultima Cassa
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít