Fotografie není k dispozici.

Petr Kačírek (Česká republika)

Petr Kačírek je filmař a fotograf. Studoval elektrotechniku a poté v ateliérech Divadelního manažerství a jevištní technologie (BcA.) a Audiovizuální tvorby a divadla (MgA.) na JAMU v Brně. Absolvoval roční stáž na lublaňské Academy of Theatre, Radio, Film and Television. Pro Českou televizi vytvořil scénáře dokumentárních filmů (Malý velký třesk, Jednou týdně naplno). Absolvoval pracovní stáže v Českých centrech v Berlíně a New Yorku. Jako kameraman, střihač i režisér vytvořil řadu krátkých a středně dlouhých fikčních i non-fikčních filmů

Filmografie

  • Miri fajta
    2020
  • Syn
    2016

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít