Fotografie není k dispozici.

Leila Basma (Libanon)

Leila graduated from the Institut des Etudes Scéniques et Audio- Visuelles (IESAV) of Beirut in 2017 with her film Man is Hunter, which went to International film festivals like Aesthetica Short Film Festival, Oldenburg International Film Festival and Montreal World Film Festival. After her graduation she worked as a freelance director, and started developing Sea Salt, which got selected at BACKSTORY The Film Residency with the Beirut Art Residency. She is currently based in Prague pursuing an MFA in Film Directing in FAMU (the National Film and TV school in Prague).

Filmografie

  • The Adam Basma Project
    2020
  • Man is Hunter
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít