Fotografie není k dispozici.

Gerrit Kuge (Německo)

Gerrit Kuge was born on August 8th, 1989 in Böblingen. From 2014 he studied art of the new media with a focus on film at the State University for Design in Karlsruhe under Razvan Radulescu. In May 2019 he graduated with the film The Death of My Mother. In his cinematic works, he deals with fallibility as a central human characteristic. Its protagonists are often confronted with loss and personal responsibility - problems that they find difficult to deal with. His stories often operate on the edge of what is logically understandable, combining aesthetic-associative with realistic-narrative elements to create a dream-like flow of images.

Filmografie

 • Moran
  2020
 • The Death of My Mother
  2020
 • Northern Malady
  2019
 • Deine Freude
  2017
 • Volvo
  2015
 • Der Mensch der Grinst
  2015

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít