Fotografie není k dispozici.

Ehab Tarabieh (Sýrie)

Ehab Tarabieh (1982) se narodil v Sýrii, kde také studoval hru na housle na konzervatoři. Poté na čas přesídlil do České republiky a věnoval se filmové tvorbě. V roce 2010 začal pracovat v centru B’Tselem a koordinoval projekt amatérského natáčení porušování lidských práv a svobod v izraelské okupaci. Z tohoto materiálu vzešel už jeho krátkometrážní snímek Směj se a celý svět se bude smát s tebou (2014), premiérovaný na Berlinale.

Filmografie

  • Země a chléb
    2019
  • Směj se a celý svět se bude smát s tebou
    2014

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít