Fotografie není k dispozici.

Vincent Boy Kars (Nizozemsko)

Holanďan Vincent Boy Kars vystudoval Akademii umění a designu St. Joost. Ve svých dokumentárních filmech se zabývá otázkami identity, sexuality a sebeobrazu. Rád prozkoumává hranice reality a fikce a zajímá jej vliv digitálního věku na každodenní život. Jeho první dlouhometrážní dokument Independent Boy (2017) byl uveden na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů v Amsterdamu. Snímek Drama Girl byl zařazen do hlavní soutěže na Mezinárodním filmovém festivalu v Rotterdamu.

Filmografie

  • Drama Girl
    2020
  • Independent Boy
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít