Fotografie není k dispozici.

Kurt Kren (Rakousko)

Filmy rakouského filmaře Kurta Krena (1929–1998) jsou často založené na geometričnosti jednotlivých záběrů, jejichž délka a pořadí jsou sestaveny podle předem navrženého schématu. K jeho dalším výrazným dílům patří kupříkladu 38/79 Sentimental Punk (1979) z prostředí punkového festivalu v USA, který byl na jihlavském festivalu uveden v roce 2018.

Filmografie

  • 3/60 Stromy na podzim
    1960

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít