Fotografie není k dispozici.

Cinema Semente (Španělsko)

Cinema Semente presents itself today as a collective of audiovisual creation, management and mediation in the rural environment. We seek to generate alternative contexts from self-management, to integrate them into the Galician cinematographic and rural ecosystem, and to encourage their decentralization, attention and diversity. We work from permaculture, feminism, memory, traditional knowledge, respect for territories and passion for cinema.

Filmografie

  • Notes on the livability at A Barca
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít