Fotografie není k dispozici.

Theo Panagopoulos (Řecko)

Theo Panagopoulos was born in 1995 in Athens by a Greek father and a Lebanese mother. He graduated in 2017 the Communication and Media Studies Department of the University of Athens but tries to follow his childhood dream of being a film director. He currently studies an MFA Documentary Film Directing in Edinburgh College of Art. He concluded his first short film A Sealed Idea in 2018 and is in the pre-production stage of his first short documentary Beirut-Athens.

Filmografie

  • My Own Personal Lebanon
    2020
  • A Sealed Idea
    2019

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít