Fotografie není k dispozici.

Mijael Bustos Gutiérrez (Chile)

Born in Santiago in 1991, Mijael Bustos is a filmmaker specialized in screenwriting and also a Master in Documentary. He has written and directed two short films: The Final Scene (2013) and A Tale of Love, Madness and Death (2015), both successfully awarded in national and international film festivals. He’s now producing a documentary feature and a series about urban culture and freestyle rap battles.

Filmografie

  • A Tale of Love, Madness and Death
    2015
  • The Final Scene
    2013

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít