Pierre Dupouey (Francie)

Pierre Dupouey started as a TV cameraman, travelling around the globe, mainly across the Middle East and South-East Asia. Later he got into cinematography as a lighting designer and director of photography. Several films he had worked on were featured in the programmes of the Cannes Film Festival and Venice Film Festival. Dupouey’s projects include live opera recordings for the Paris Opera, Salzburg Festival, and Chorégies d’Orange. As a lighting designer, he has worked on a number of opera productions in France, Italy, Germany, Sweden, and Greece.

Filmografie

  • Veronique Doisneau
    2005

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít