Fotografie není k dispozici.

Tomáš Svoboda (Česká republika)

Tomáš Svoboda (1974) vystudoval pražskou AVU a je jedním ze spoluzakladatelů a kurátorů galerie Display, později sloučenou s iniciativou tranzit.cz. Ve svých projektech a instalacích se věnuje videu, performanci, malbě a fotografii. Jeho krátký snímek Fly získal cenu poroty na olomouckém festivalu PAF. Je také autorem celovečerního snímku Jako z filmu. V roce 2016 byl nominován na Cenu Jindřicha Chalupeckého.

Filmografie

  • To jsem já
    2019
  • Jako z filmu
    2017

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít