Fotografie není k dispozici.

Jitka Čejková (Česká republika)

Jitka Čejková působí jako docentka na Ústavu chemického inženýrství na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. V současné době mimo jiné zkoumá vlastnosti kapek a jejich podobnost s živými buňkami. V letošním roce vydává knihu Robot 100: Sto rozumů, která vychází na počest Čapkovy hry R.U.R. a má široké veřejnosti přiblížit vývoj umělého života od prvního použití slova robot do současnosti.

Filmografie

  • Kapky
    2018

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít