Maéva Ranaivojaona (Francie)

Ranaïvojaona Maéva (1983) se narodila v Toulouse, vystudovala na Národní akademii výtvarných umění v Dijonu a Bourges. Jako asistentka spolupracovala s Ernestem Netem nebo Kristinou Solomoukha, později natočila dva krátké filmy oceněné na MFF v Cannes a MFF v Rotterdamu. V současnosti působí jako režisérka a producentka ve společnosti Subobscura Films, žije v Paříži a Vídni.

Filmografie

  • ZAHO ZAY
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít