Fotografie není k dispozici.

Ondřej Pilát (Česká republika)

Ondřej Pilát se narodil v roce 1987 v Praze a vystudoval obor Automatizační technika. Od dětství se věnoval převážně fotografii a příležitostně amatérskému videu. V letech 2018 - 2020 navštěvoval kurzy filmové tvorby v rámci Aeroškoly pod vedením Viktorie Rampal Dzurenko. V roce 2020 se zůčastnil pražského workshopu My Street Films pod vedením Veroniky Liškové a Terezy Reichové.

Filmografie

  • Johana
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít