Fotografie není k dispozici.

Václav Müller (Česká republika)

Poutník, anglofil a celoživotní rozhlasák čas od času zabrousí do světa televizních dokumentů a reportáží. V letech 2008 až 2011 pracoval v zahraniční redakci televize Z1.

V roce 2011 začala Václavova spolupráce s Českou televizí, kde pro cestovatelský magazín Objektiv natočil reportáže především z Velké Británie. Z ostrovního království pocházejí i jeho díly cyklu Na cestě. Václavovým samostatným počinem je dokument o cestě za velkým vizionářem 20. století.

Filmografie

  • Projekt Orwell aneb 2+2=4?
    2020

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít