Fotografie není k dispozici.

Salome Alexi (Gruzie)

Salome Alexi was born in 1966 in Tbilisi. She graduated from the Tbilisi Academy of Fine Arts. In 1988-1992 she was the designer of a number of full-length and short films, theatrical performances and costume designer. In 1966 she graduated with honors from the Directing Department of the FEMIS Film School in Paris. In 1998-1999 she worked at the Council of Europe in Strasbourg. Has lived in Tbilisi and Hamburg since 2000.

Filmografie

 • Credit line
  2014
 • Felicità
  2009
 • What if we go to sea?
  1996
 • One Night
  1994

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít