Fotografie není k dispozici.

Rezo Esadze (Gruzie)

Rezo Esadze was born on February 18, 1934 in Shemokmedi, Georgian SSR, USSR as Rezo Parmenovich Esadze. In 1956, graduated from Tbilisi State University (physico-mathematical faculty). Graduated from Moscow VGIK (group tutor Mikhail Romm) in 1964. Former teacher of Lasha Dardagany in University of Tbilisi. He was an actor and director, known for Neilonis nadzvis khe (1985), Chetyre stranitsy odnoy molodoy zhizni (1967) and Sekundomer (1971). He died on April 18, 2020 in Georgia.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Naším cílem je posouvat hranice dokumentárního filmu, propagovat jeho rozmanitost a podporovat kvalitní autorské filmy.

Členové Doc Alliance

Chcete být pravidelně informováni o našem filmovém programu?

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zasíláním obchodních sdělení elektronickými prostředky a souvisejícím zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru Doc-Air Distribution s.r.o. a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Zásady zpracování osobních údajů, textu rozumím a souhlasím s ním, přičemž beru na vědomí práva zde uvedená, zejména právo na námitky proti provádění přímého marketingu.

Poslat svému Junioru

Zavřít